HOBİLAND

Türkiye Drone Ligi

HOBİLAND, TÜRKİYE DRONE LİGİ ETKİNLİKLERİNE DESTEK OLMAKTADIR.


TDL 1.Etap İstanbul , 11 Mart 2017 Cumartesi günü saat 13:00 / 20:00 arasında KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecektir. Yarış ile ilgili uygulanacak kurallar uluslararası kurallar olup sıralama turlarında ilk 32 ye giren yarışçılar yarışmaya ve puanlamaya hak kazanacaktır.

Türkiye Drone Ligi 1. Etabına İstanbul dışından katılacak yarışçıların konaklama, yemek ve yol masrafları Türkiye Drone Ligi tarafından karşılanacaktır. İstanbul harici katılacak yarışmacıların Türkiye Drone Ligi ile öncelikle haberleşmeleri rezervasyonlar açısından kolaylık sağlayacaktır.

Türkiye Drone Ligi

Bilim ve Teknoloji Haftası’nda düzenlenecek olan Türkiye Drone Ligi, yarışların yanı sıra zengin ve eğlenceli bir festival içeriği taşımaktadır. Çeşitli sanatçılar, şovlar, teknolojik deneyimler tüm gün boyunca drone severlere keyifli vakit geçirtmek için sahnede yer alacaklardır.

Türkiye Drone Ligi etapları TDL 2017 sezonu boyunca televizyon programı olarak TV8,5 ‘da yayınlanacaktır. Yarışlar öncesinde TDL’nin ve TDL yarışçılarının tanıtımları TV8 ve 8,5 da yer alacaktır.

TDL, kurumsal alt yapısı ile tüm yazılı, görsel, sesli ve dijital mecralarda duyurulmaya devam edecektir.

TDL 2017 1. Etap İstanbul kutlamaları aynı günün gecesinde 360 Beyoğlu‘nda ünlü DJ lerin katılımı ile düzenlenecek partide gerçekleşecektir. TDL’nin tüm partilerini şimdiye kadar 500’den fazla eventte 30’dan fazla mekanda 4 milyon kişiyi ağırlamış URBAN BUG markası organize edecektir.


www.turkiyedroneligi.com